وب سايت نادياپرواز با مالکيت آقاي بابک قنبر نژاد ، عضو جامعه تورگردانان ايران، عضو باشگاه گردشگري ايرانيان، عضو انجمن تور گردانان روسيه، عضو کانون جهانگردي و اتومبيلراني ايران و نماينده يوروپ کار، داراي مجوز بند الف  از سازمان هواپيمايي کشوري و مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري مي باشد..

 

نادياپرواز با برخورداري از تيمي متخصص با بيش از يک دهه تجريه با دفتر فعال در تهران و برگزار کننده تخصصي تورهاي داخلي مشهد و کيش و  ساير پروازهاي داخلي مي باشد..

 

شرکت در نمايشگاههاي بين المللي، جذب گردشگر، اجراي تورهاي ايرانگردي جهت گردشگران خارجي و برگزاري سمينار و همايش به منظور توسعه توريسم ايران نيز بخشي از فعاليت پرسنل چند زبانه در مجموعه نادياپرواز است. در اين راستا مي توان به حضور نادياپرواز در نمايشگاه هاي MITT مسکو در سال هاي 2016، 2017 و 2018 وهم چنين ITB برلين در سال 2017 اشاره کرد.

 

ارزش ها و باورها در نادياپرواز

نادياپرواز يک خانواده بزرگ است؛ خانواده‌اي که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاري متقابل تعريف شده. در بين اعضاي اين خانواده ارزش‌هايي شکل گرفته تا کار کردن به يک فعاليت لذت‌بخش تبديل شود.